You UseToHoldMe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Anime, Rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 In the midnight(privat me and Yukio)

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Izabella

Izabella


Mesaje : 113
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 10:37 pm

Rezumarea primului mesaj :

Mergeam putin somnoroasa pe holurile caminului privind aiurea.Am intrat pana la urma in bucatarie asezandu-ma direct pe masa fara sa ma mai gandesc la altceva decat sa stau pe acolo.
Sus In jos

AutorMesaj
Yukio.
Admin
Yukio.


Mesaje : 118
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:25 pm

Vezi ca ingrasi de la ele si nu te vreau obeza. am spus ironic apucand o lingurita si incepand sa mananc.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 113
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:27 pm

-Ma vrei?intreb curioasa si incepand sa rad apoi.Am stat putin pe ganduri continuand sa rad.
Sus In jos
Yukio.
Admin
Yukio.


Mesaje : 118
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:30 pm

Da. Taicatu se ocupa deja de nunta, nu stiai? am murmurat cu lingurita in gura.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 113
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:31 pm

-Ceeeeee?intreb privindu-l uimita.Ce nunta?a cui?ha?cand?cum?intreb fara sa imi dau seama privindu-l urat.
Sus In jos
Yukio.
Admin
Yukio.


Mesaje : 118
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:33 pm

Am inceput sa rad.
Glumeam.. sa mor eu daca ma pune sa ma marit cu tine! zic ironic aproape inecandu-ma.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 113
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:35 pm

-Ce nu ai vrea sa te mariti cu mine?intreb scotand limba la el stiind ca nu ma vede.Da ti-a stat in sfrasit prajitura in gat.spun razand.
Sus In jos
Yukio.
Admin
Yukio.


Mesaje : 118
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:40 pm

M-am abtinut din comentari si m-am uitat urat la ea continuand sa-mi mananc prajitura.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 113
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:41 pm

-Parca ma vreai..deci daca nu ma vrei pot manca linistita acadele.Si daca te gandesti la prostii dau cu una dintre ele dupa tine.spun luand din dulap o acadea.
Sus In jos
Yukio.
Admin
Yukio.


Mesaje : 118
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:43 pm

N-ai decat sa mananci dar daca taicatu se enerveaza ca ajungi obeza da vina pe mine, stii? ii spun ironic.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 113
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:44 pm

-SI care e problema mea?nu mai oprit asa ca tu esti de vina,cat timp nu ma opresti pot sa fac ce vreau eu.spun scotand limba la el.
Sus In jos
Yukio.
Admin
Yukio.


Mesaje : 118
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:46 pm

Vrei sa ti le iau din mana si dupa sa te plangi? am spus privind-o incruntat.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 113
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:48 pm

-Fa ce vrei..se presupunea ca trebuia sa ai grija de mine beib.spun chicotind.Imi placea sa il enervez.
Sus In jos
Yukio.
Admin
Yukio.


Mesaje : 118
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:49 pm

Dar asta nu inseamna ca trebuie sa te iau de manuta si sa te ajut sa cobori scarile, nu? intreb apoi.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 113
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:50 pm

-Nu trebe sa ma iei in brate sa ma dau jos de pe pult.spun scotand limba la el.Haide mai nu sunt copil de doi ani..spun punandu-ma mai comoda pe pult.
Sus In jos
Yukio.
Admin
Yukio.


Mesaje : 118
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:53 pm

Stii, mai simplu : daca nu asculti ce zic vine tatal tau si te ia. Cum vezi lucrurile acum? o privesc strengar, stiind ca se va bloca.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 113
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:54 pm

-SI tu crezi ca eu raman aici sa vina dupa mine?cred ca glumesti.Stii bine ca nu suport si de ce nu vreau sa dau pe acasa deloc asa ca nici de dragul tau nu stau daca il chemi.spun.
Sus In jos
Yukio.
Admin
Yukio.


Mesaje : 118
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:56 pm

N-am mai spus nimic si mi-am luat privirea de la ea. Mi-am terminat prajitura, bucurandu-ma in sinea mea ca macar pana in acel moment eram intr-un loc sigur departe de tatal sau.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 113
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:58 pm

-Imi pare rau...mai bine nu veneam aici.spun incet lasandu-ma pe spate stand cu spatele sprijinit de perete abtinandu-ma de la alte comentarii.
Sus In jos
Yukio.
Admin
Yukio.


Mesaje : 118
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 26, 2010 12:05 am

Ti-am zis ca atata timp cat esti cu mine si nu scapi el va sta calm? Lasa-ma sa fac cum stiu eu si totul va fi bine. am oftat.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 113
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 26, 2010 12:05 am

-Dar iti fac tie o gramada de probleme...cand eram acasa nu era atat de grav dar acum...stii bine cum a fost ultima data cand ma prins ca am fugit de acasa..spun incet.
Sus In jos
Yukio.
Admin
Yukio.


Mesaje : 118
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 26, 2010 12:09 am

Tatal tau crede ca ma are la comanda. Dar nu e asa, o data si o data o sa-l fac sa renunte la averea familiei si va intra in puscarie pentru tot ce a facut. Si atunci tu vei putea face ce vrei. am murmurat.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 113
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 26, 2010 12:10 am

-SI acum pot face tot ce vreau cu ajutorul tau..si apreciez mult tot ce faci pentru mine ca esti singuru care a mai ramas langa mine.spun zambindu-i usor trista.Nu stiam ce ma faceam fara el.
Sus In jos
Yukio.
Admin
Yukio.


Mesaje : 118
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 26, 2010 12:11 am

Mda.. fara alte comentarii ca ma umflu in pene. spun ironic, punand coatele pe masa.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 113
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 26, 2010 12:12 am

-O sticla cu apa rece te face tot timpul sa iti revi.spun dandu-ma jos de pe pult si asezandu-ma pe masa in fata lui.
Sus In jos
Yukio.
Admin
Yukio.


Mesaje : 118
Data de inscriere : 25/12/2010

In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 26, 2010 12:14 am

Mda. chicotesc sprijinindu-mi capul de palme, privind-o insistent. Ai crescut.
Sus In jos
Continut sponsorizat





In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In the midnight(privat me and Yukio)   In the midnight(privat me and Yukio) - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
In the midnight(privat me and Yukio)
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
You UseToHoldMe  :: Bucatarie-
Mergi direct la: